Kotka: Kauniin kevätillan näkymä Santalahden luontopolun varrelta Mussalosta.
Linda
Tuo sininen iskee kyllä nyt vähän pahasti silmään joka paikassa, nuo jäkälät tai mitkä lie kivissä ovat myöskin turkooseja, ja itse monta kertaa paikalla olleena tiedän, että ne eivät ole sen värisiä. Eivät edes auringonlaskussa.
23.04.2014 klo 22.12
MACCAFI
Rauhallinen seesteinen näkymä,tälläisen jokainen haluaisi etupihan näkymäksi...linnut ja kalat ovat jo nukkumassa,ei mikään liiku
24.04.2014 klo 10.19
Susanna
Tämä on taas upea. Linda - kaikkihan nyt tietää että nää kuvat on editoitu - joskus enemmän joskus vähemmän ja joskus ei ollenkaan.
Niklas saa editoida niitä niin paljon kun hän haluaa... tää on hänen saittinsa :-)
29.04.2014 klo 08.53
Tuula
Toisaalta täällä on aina saanut ilmaista mielipiteensä, Niklas jopa käsittääkseni sitä toivoo, ja jopa minusta tämä kuva on liian "karkki". (Rakastan värejä, siksi tuo "jopa minusta"). Mutta mahtavaa, että kuvia on taas alkanut ilmestyä!
29.04.2014 klo 18.22
Lähetä kommenttisi vain kerran!
Uusimmat kommentit kaikista kuvista ja molemmista kieliversioista
Kommentit (4)